Timonan Hectic Herbie "Höpö"

4 x CAC
Geimporteerd uit Finland

Geboren: 10 augustus 1997
Overleden: 10 mei 2012


Smooth collie database Höpö

Fotoalbum Höpö


Stamboom:

Show resultaten:

21-12-2008 CAC/CACIB Kerst Show Wijchen 1. ZG Veteranenklasse Dhr. R. Santen
23-4-2006 Kampioenschaps Clubmatch SHV de Collieclub 2. U Veteranenklasse Dhr. Clarke
5-3-2006 CAC/CACIB Show Zuidlaren 1. U Veteranenklasse Dhr. J. Taith
23-10-2004 JHV Dag SHV de Collieclub 1. Veteranenklasse  
30-1-2004 CAC/CACIB Show Eindhoven 1. U open klasse Dhr. J. Taith
21-12-2002 CAC/CACIB Kerst Show Wijchen 2. ZG Open klasse Dhr. P. Zimmer
6-7-2002 CAC/CACIB World Winner Show Amsterdam 3. U Open klasse Dhr. H. Reinders
28-4-2002 Clubmatch K.C. Nijmegen 2e plaats Herdershonden  
14-4-2002 KCM SHV de Collieclub 6 U. Open klasse  
19-12-2001 CAC/CACIB Kerst Show Wijchen 1. ZG Open klasse Dhr. L. Peelen
17-12-2000 CAC/CACIB Kerst Show Wijchen 2. U Open klasse Dhr. W. Hubenthal
29-4-2000 Finland 1 U. Dhr. L. Catalan
24-4-2000 Finland 1 ZG. Mw. G. M. Cook
28-8-1999 Finland 1 U. Open Klasse Reserve Beste Reu C.C. Dhr. R. Campbell
21-8-1999 Finland 3 U. Open Klasse K. Edmund
14-8-1999 Finland 4 U. Open klasse Mw. C. Akersson
10-7-1999 Finland 1 U.Jongehondenklasse Reserve Beste Reu Dhr. M. Lindborg
5-6-1999 Finland 1 U. Jongehondenklasse Beste Reu C.C. Mw. E. Soltesz
2-5-1999 Finland 1 U. Jongehondenklasse reserve Beste reu Mw. L. Nousiainen
24-4-1999 Finland 2 U. Jongehondenklasse Dhr. B. Skalin
20-3-1999 Finland 2 U. Jongehondenklasse Dhr. B. Blid
13-3-1999 Finland 1 U. Jongehondenklasse 4e Beste Reu Dhr. H. Lehtinen
21-2-1999 Finland 1 U. Jongehondenklasse 3e Beste Reu Mw. R. Raita
7-11-1998 Finland 1 U. jeugdklasse reserve Beste Reu C.C. Mw. G. Holm
20-9-1998 Finland 1 U. jeugdklasse 3e Beste Reu C.C. Mw. E. Haapaniemi
29-8-1998 Finland 1 U. jeugdklasse Dhr. J. Nesvadba
16-8-1998 Finland 2 U. Jeugdklasse 3e Beste Reu Mw. P. Heikkinen
26-7-1998 Finland 1 U. Jeugdklasse 4e Beste Reu Mw. J. Quiros-Kubat
19-7-1998 Finland 2 U. Jeugdklasse 4e Beste Reu Dhr. F. Cuthbert
5-7-1998 Finland Collie Special Show 1 U. jeugdklasse 3e Beste Reu Dhr. J. Andersson
31-5-1998 Finland 1 U. jeugdklasse mw. E. Jungefelt